Anasayfa / Yaşam / 5 adımda ofis stilini yakalayın

5 adımda ofis stilini yakalayın

İş hayatınızda şık olmakla birlikte tek düzeliğe meydan okuyan bir stile sahip olmanız için işte size kolay uygulanabilir ipuçları…

1. Fular

Kıyafetlerinize renk ve hareket getiren bu aksesuarı aynı zamanda kaliteli ve zengin görünmek içinde çantanızda ve saçlarınızda da kullanabilirsiniz.

2. Broş

Bu şık aksesuarı bu sene her yerde görebilirsiniz. Trend olması bir yana broşu sadece yakanızda değil, şapkanızda, elbiselerinizde, kazaklarınızda ve hatta saçınızda bile kullanabilirsiniz.

3. İnci kolye

Klasik, asil ve zarif olmak istiyorsanız inci kolye kullanmalısınız. Ayrıca bu şekilde incinin saflığı ve asaleti ofis stilinize eşlik eder. Gerçek ya da sahte kullanmanızın bir önemi yoktur, yeter ki doğru şekilde kullanın.

4. Kaliteli stiletto ve babet

Mükemmel bir stiletto iş yerinde özgüvenli adımlar atmanızı sağlar, daha dik durursunuz ve kendinizi iyi hissedersiniz. Ayaklarınız yorulduğunda ya da dışarıda koşturduğunuz günlerde ise mutlaka zarif duruşu ve kalitesi ile bir babet size eşlik etmelidir.

5. Renkli ve desenli kıyafetler

Kendinizi mutlu hissedeceğiniz renkleri iş hayatınızda kullanmaya özen gösterin. Fosforlu renkler olmadığı sürece, her rengi ve deseni rahatlıkla kullanıp, kıyafetlerinizin renklerinden de gün içinde iyi enerji alabilirsiniz.

Hakkında admin

Ek Kontrol

Saç renginizin uzun ömürlü olmasını sağlayacak öneriler

Bir hevesle boyatığınız saçlarınızın renginin hemen 1 hafta sonra akmaması için birkaç noktaya dikkat etmeniz ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir