Anasayfa / Site tanıtımları / Bayan Saat Modellerinde Önemli Markalar Moda Saat Sitesinde

Bayan Saat Modellerinde Önemli Markalar Moda Saat Sitesinde

New York şehrinin benzersiz parlaklığını yansıtmasıyla bilinen DKNY saat modelleri birçok farklı tasarımsal özellikleriyle öne çıkmaktadır. Aksesuar olmaktan çok kişiye tarz kazandırmasıyla şıklık sunan bayan saat modellerinde ise geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. 36 mm kasa çapına sahip olmakla birlikte eşsiz bir kordon yapısı sunan metal kayışlı modellerinde mineral cam kullanılmaktadır. Böylelikle çok daha şık ve ince bir görünümün kazandırılması amaçlanmaktadır. Aynı zamanda klasik tarz serilerinde ortaya konulan tasarımlarıyla da ilgi çekici hale getiren modellerin birçoğunda teknik özellikler yetersizdir. Kronometre ve takvim gibi özellikleri olmayan bayan saat modellerinde yuvarlak kasa dışında çeşitlerde vardır. Çok daha ince kasalı saatlerde kordon tasarımları ilgi çekici bir haldedir. Metal kayışlı gri renkli modellerde süslü taşlar kullanılmaktadır. Böylelikle kolda çok daha ilgi çekici bir hale getirilmektedir. Sedef renkli dikdörtgen çerçeveli modellerde ise çok daha küçük çaplı kasalar bulunmaktadır. İnceliğin temsilcisi olan küçük çaplı modellerde çerçeve içleri ise parlaklığı ile öne çıkmaktadır. Kare kasalı bayan saat modellerinde ise çerçeveler çok daha küçük bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte çift renkli kordon yapısıyla altın kaplamalı içerikler vardır. Gökyüzünü temsil eden mavi renkli çerçeveli ürünlerde ise kadran ve kayış yapılarının uyumu dikkatleri çekmektedir.

Bayan Saatlerinde Esprit

Dkny dışında Esprit saat bayan modelleriyle de ön plana çıkan bir markadır. 34 mm kasa çaplı deri kordonlu modelleriyle ön plana çıkan saatlerin dışında çok daha geniş ve büyük yapılı çelik ürünlerde vardır. Yuvarlak kasalı modellerin büyük bölümü altın kaplama özelliğine sahiptir. Bununla birlikte teknik özellikler bakımından zayıf olan saatlerin mineral camlı olması ise çok daha zarif bir duruşa sahip olunmasını sağlamaktadır. Beyaz renklerle donatılmış deri kayışlı modellerde ise parlaklık göz alıcı seviyesindedir. Aynı zamanda deri renge sahip kadran yapısıyla da şıklığı temsil eden ürünlerin kasa kalınlığı ise sadece 8 mm seviyesindedir. Böylelikle kolda çok zarif bir şekilde sergilenmesi mümkün olmaktadır. Altın kaplamanın dışında beyaz tonlarında önemli olduğu saat markasında daha canlı renklerde bulunmaktadır. Deri kordonlu kayış tipine sahip birçok modelde mor ve benzeri açık renklerin kullanımı görülmektedir. Klasik tarzlı analog sistemli olsa da gençler içinde kullanımı mümkün olması açısından açık renkler önemli bir özellik olmaktadır. Aynı zamanda 34 mm kasa çaplı olması da gençler tarafından kullanımını kolaylaştırmaktadır. Yuvarlak kasa dışında kare özellikli çeşitleri de bulunan saatlerin kadran ve kayışı dışında çerçeve içleri de farklılıklar taşımaktadır. Daha parlak görünüm için beyaz renk kullanılmakla birlikte marka ismi de orta-alt kısımda bulunmaktadır. Bunun dışında çerçeve içinin altın kaplama rengine sahip olduğu ürünler çok fazla sayıdadır. Aynı zamanda mavi ve siyah çerçeve içleri de vardır.

Fossil Saat Etkisi

Çerçeve içinin çok daha kapsamlı ve geniş olduğu modeller ise fossil saat ürünlerinde görülmektedir. Bayan saatinde önemli birtakım yenilikleri barındıran fossil saatler ince ve üçgen tarzlı kayışlarında üreticisidir. Yuvarlak kasalı saatlerin deri kayışlı olanları dışında çelikte önemli yer tutmaktadır. Aynı zamanda mineral camlı olan saatlerin kordonlarında süslü desenler ve taşlar bulunmaktadır. Diğer saat markalarına kıyasla kronometre ve takvim gibi teknik özelliklere sahip olan fossil saatlerin büyük bölümünde su geçirmezlik seviyesi de oldukça yüksek seviyelerdedir. Ayrıca 7 mm kasa kalınlığı ile oldukça ince ve zarif olan modellerde fossil markasında bulunmaktadır. 26 mm kasa çaplı küçük saatlerin kullanımları da farklı şekillerde olabilmektedir.

Hakkında admin

Ek Kontrol

Vinç Ne İşe Yarar, Nerelerde Kullanılır?

Vinç Ne İşe Yarar, Nerelerde Kullanılır? En ağır cisimleri kaldırmak için kullanılan ve bir yerden ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir